Vizyonumuz & Misyonumuz

Depan Enerji olarak herkesce kabul edilmiş ve yaratıcı teknolojilerin eşlik ettiği anahtar teslimi kavram ile yeter ve gerek şartların buluştuğu optimum noktada en yüksek verimle emre amade güvenilir, emniyetli çeve dostu ve ekonomik üretim tesisi, işletmeler ve işler yapmaktır.

Depan Enerji olarak dünyada var olan teknolojilerle rekabet ederek kendi teknolojisini yaratmaya çalışan, evrensel değerlerle tümleşik ve değerlerini çevresindekilerle paylaşan dünya çapında bir marka olmaktadır.

Kalite Politikası

Depan Enerji çalışanlarının tatminini sağlayarak gelişmek ve sektörde devamlılığın simgesi olmak,
Taahhütlerimizle, hizmetlerimizle ve ürünlerimizle müşteri memnuniyetini sağlamak,

Sektörümüzde yurtiçinde lider, uluslar arası pazarda ise aranılır firma olmaktır.

Hizmette sürekliliği sağlamak için devamlı büyümek, büyümek için yatırım yapmak, yatırım yapmak için kaynak yaratmak seçtiğimiz temel yoldur.

Çalışanlarımızla ve tedarikçilerimizle ola ilişkilerimizde karşılıklı faydaya dayanan iyi niyetli, adil bir anlayış esastır.

İşveren kurumlarla ilişkilerimizde itibarlı, tutarlı olmak ve sürekliliği sağlamak eas görevimizdir.

Yasalara, çevreye, ahlak kurallarına uyum ana ilkemizdir.

Sözlerimizin arkasında olmak, asgari hata ile görevlerimizi yerine getirmek, yeniliklere, yaratıcılığa açık olmak, kalite yönetim sisteminin şartlarına uymak ve etkinliğini sağlamaktır.

Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Politikası

Depan Enerji, yaşadığımız çevrenin korunması ve iyileştirilmesi ile iş sağlığı ve güvenliğinin işinin ayrılmaz bir parçası olduğunun bilincinde olarak;

Yönetim sistemlerine, ulusal ve uluslar arası kanunlarai yönetmeliklerei müşteri beklentilerine ve ilgili yasal ve diğer gerekliliklerden kısıtlayıcı olana uyar.

Doğal kaynak kullanımını azaltma yönünde çalışmalar yapar.

Oluşturduğumuz tehlikeli atıkları ve diğer atıkların uygun bertarafı ile kirliliği önler.

Başarıya ulaşmak ve sürekli gelişme için çalışanlarını ve taşeronlarını çevre ile iş sağlığı ve güvenliği konularında bilinçlendirir.

Hedefleri ile çevre ve iş sağlığı risklerini sürekli gözden geçirerek iyileştirir.

Depan Enerji Hakkında

Depan Enerji, enerji sistemleri taahütü ve elektrik panoları konusunda faaliyet gösteren bir şirket olarak Denizli’de kurulmuştur.

Özellikle Pamukkale ile tanınan ve parlak bir tarihi geçmişe ve dünyanın en nadide doğal güzelliklerine sahip Denizli ili çevresinde yapmış olduğu proje ve işlerle büyümüş; tasarım ve projelendirme, anahtar teslimi taahhüt ve pano üretimi işleriyle tüm Türkiye’de hizmet verir hale gelmiştir.

Halihazırda, Denizli’de 1.000 metrekarelik alanda kurmuş olduğu sistemiyle, projelendirme, elektrik, tesisat, pano ve otomasyon konularında çalışmalarını yürütmektedir.

Güçlü teknik kadroları ve alt yapısı ile enerji iletim hatları, orta ve alçak gerilim güç temini ve dağıtımı, her türlü aydınlatma, zayıf akım sistemleri, yangın algılama ve söndürme sistemleri, pano ve tesisat, anahtar teslimi taahhüt ve proje kontrolörlüğü konularında hizmet veren Egeden Enerji, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, uygun yatırım maliyeti çözümleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Teknolojik gelişmeleri işbaşı eğitimleriyle sürekli uygulayan ve geliştiren Egeden Enerji, deneyimli, dinamik ve yetkin kadroları, “Önce insan ve doğa” sloganları ile .çalışanlarına yaklaşımı ve ekonomik çözümleriyle uluslar arası standartlarda şimdiye değin yapmış olduğu işlerden ders alarak, güvenli ve uzun yıllar sorunsuz çalışacak tesisleri kurmak üzere bütün dünyaya hizmet vermek amacındadır.